Вода Абсолют продукция Абсолют

Русский |  Українська

Минеральная вода Абсолют Абсолют e-mail
Минеральна вода продукция Абсолют
Водичка
вода
  НОВИНИ & СТАТТІ
вода
  ПРО КОМПАНІЮ
вода
  ПРОДУКЦІЯ
вода
  ТЕХНОЛОГІЇ
вода
  КОНТАКТИ
вода
 
Мінеральна вода "Абсолют"
Компанія "АКВА" була однією з перших фірм на Вінниччині, яка почала налагоджувати виробництво по виготовленню натуральної мінеральної води в ПЕТФ-пляшках. А саме, 6 травня 1998 р. — випущена перша продукція — мінеральна природна столова вода "Абсолют", натуральна негазована в ПЭТФ-пляшках місткістю 5 л.
>> Дізнатися детальніше
return_block_links(3); ?>

 

Мінеральна вода Абсолют

Мінеральна вода "Абсолют" - джерело чистої питної води

РУЧАТИСЯ НЕ СТАНУ, АЛЕ ДОСЛІДНИКИ ПРИРОДИ ЗІ СВІТОВИМ ІМ'ЯМ СТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО УСЕ ЖИВЕ НА НАШІЙ ПЛАНЕТІ З'ЯВИЛОСЯ ЗАВДЯКИ ВОДІ. ЛОГІЧНО! АДЖЕ НАВІТЬ „ГЕРОЇ" ПОЛІТИЧНИХ ГОЛОДУВАНЬ СИДЯТЬ У НАМЕТІ З ТРАНСПАРАНТОМ, ПІДМОЧЕНИМ ДОЩЕМ, І ПОПИВАЮТЬ ВОДИЧКУ. ТИЖНЯМИ, МІСЯЦЯМИ. А МАНДРІВНИКИ? ЛЕДВЕ ПЕРЕСУВАЮЧИ НОГИ ПІЩАНИМИ БАРХАНАМИ, ВИСНАЖЕНИЙ ПОДОРОЖНІЙ ТРЕМТЯЧИМИ ГУБАМИ ШЕПОЧЕ: „ПИТИ!" У МІРАЖАХ ЙОМУ ВВИЖАЄТЬСЯ НЕ ЗАЛИВНИЙ ЛОСОСЬ ЗІ СКИБОЧКАМИ СИРУ, А ДЖЕРЕЛО ЧИСТОЇ ПИТНОЇ ВОДИ...

Не пий, братику Іванко, водиці з водогону — козенятком станеш
Але пити хочеться не лише у пустелі. Навіть в нашому помірному кліматі без двох літрів рідини в день не обійтись! Взимку можна: організм „зморщується" та намагається не притягувати зайву вологу. А влітку? У спекотний і сонячний день без скляночки прохолодного напою ніяк не обійтись! Адже без рідини обмін речовин в організмі протікає набагато пасивніше...

Ніхто не стане сперечатися, що наша водопровідна мережа забезпечує місто водою, хоч і позбавленою значної кількості мікробів, але придатною для вживання лише в екстрених випадках! Ця білувата за кольором суміш взагалі якось віддалено нагадує воду! Просто її прийнято так називати...

Прозора і смачна - мінеральна вода Абсолют

Зовсім інша справа — вода з джерела! Вона прозора і смачна. Її п'єш та отримуєш задоволення! І не лише моральне, але й від того, що твій шлунково-кишковий тракт не перетворюється на хлорний відстійник! До речі, хлорування води вже 20 років, як заборонено (принаймні у європейських країнах). Наші західні сусіди вважають цей спосіб знезараження найдешевшим і найшкідливішим! Адже „залишки" органічної клітини мікробу, зруйнованої хлором, призводять до алергізації організму.

Однак не варто стрімголов бігти до найближчого джерела чи криниці! За даними працівників Вінницької обласної санепідемстанції, далеко не кожну джерельну воду можна вживати: вміст канцерогенів та бактерій у деяких джерелах може дуже погано відобразитися на здоров'ї! А якщо скрупульозні чиновники з контролюючого закладу визнали водичку безпечною, — пийте на здоров'я! Таку зазвичай можна знайти на будь-якій торговій точці.

- Усі джерела, вода з яких надходить у продаж, — коментує провідний фахівець обласного центру сертифікації, метрології та стандартизації Лідія Саєнко, — регулярно перевіряються. Продукція обов'язково сертифікована та відповідає стандартам.

Усе це дійсно так, але вибір важким тягарем падає перш за все на плечі розгубленого покупця! Звернемо увагу на етикетку, надійно приклеєну до кожної пляшки мінералки.

Зі шкільних років нам знайома формула води — Н2О. За партою у класі все саме так, але в реальному житті вода містить масу різноманітних хімічних компонентів. Від їх наявності та кількості залежать смакові якості рідини. Зокрема, до складу мінеральної води входять аніони (гідрокарбонати, сульфати і хлориди), а також катіони (кальцій, магній, натрій, калій). У багатьох мінеральних вод цей баланс є оптимальним. Але іноді при перевірці проби виявляється, що якогось елементу більше, ніж потрібно, — це мінус. Стабільність у великій ціні... Тому що якщо формула незмінна на протязі багатьох років, наприклад, як у мінеральної води „АБСОЛЮТ", то це означає, що джерело не забруднюється підземними та стічними водами.

Фіни дурні лише в анекдотах
Окрім складу природної хімії, вода з різних родовищ має й інші відмінності. Істотно впливають на її якість, крім глибини свердловини, породи, у яких розташоване родовище, та вік родовища.

Жива мінеральна вода "Абсолют" - залягає в екологічно чистих шарах докембрійського періоду.

У наш післячорнобильський час практично кожного покупця цікавить екологічна чистота продукту. У такому незаплямованому куточку країни і знаходиться джерело „АБСОЛЮТУ" - в Літинському районі. Фіни дурні лише в анекдотах: там над ними сміються, а в житті - заздрять. Вони з супутника вивчили дану місцевість і вибрали її для хвойного розсадника. А через 60 років у країні Тисячі Озер шумітимуть колючими голками екологічно чисті наші літинські ялинки. Ось це і є піклування про майбутні покоління! І без канцерогенів, і око радує!

У чому цінність води? В її енергії! Молекула води далеко не завжди „живе" самотня: водень на своїй оболонці часто має один вільний електрон, який зв'язує молекули між собою. Такі сполучення (кластери) створюють „живу" воду, справді живу, яка покращує роботу всіх органів та систем, виводить шлаки та токсини. Проте якщо вода містить канцерогени і солі важких металів, то ці елементи, зв'язуючись з вільним електроном, відривають їх від молекули. Вода втрачає від'ємний заряд і стає „мертвою", непотрібною для організму. Важкі ж метали відкладаються в тканинах. „Засміченому" організму доводиться пихтіти, хропіти та свистіти, справляючись з непомірним навантаженням щодо „депортації" шкідників.

- Мінеральна вода „Абсолют", — розповідає технолог фірми-виробника Олена Єрмакова, — залягає в екологічно чистих шарах докембрійського періоду. Завдяки своєму унікально збалансованому хімічному складу, вона без консервантів (без вуглекислоти) зберігає цілющі властивості та чудові смакові якості протягом 11 місяців.

Унікальність полягає в тому, що вода містить кремнієву кислоту. Цей компонент сприяє виведенню з організму токсичних речовин та перешкоджає утворенню шлаків.

Від тяжкого похмілля немає краще „АБСОЛЮТА"- зілля
Дослідження, проведені співробітниками кафедри дитячої хірургії Вінницького медичного університету, кандидатом медичних наук В. С. Коноплицьким, показали, що у дітей з гострим перитонітом, яким у післяопераційний період давали негазований „Абсолют", на протязі тижня практично нормалізовувалась кислотність. Також при вживанні цієї води інтенсивніше зникають ознаки інтоксикації.

Мінеральна вода

Згідно висновку Одеського НДІ курортології, — продовжує Олена Анатоліївна, — оптимальний вміст макроелементів та відсутність мікробів у нашій воді повністю відповідає фізіологічним потребам людини. „Абсолют" рекомендований до вживання хворим на хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунку та дванадцятипалої кишки, хронічні панкреатити, коліти, захворювання печінки та нирок. Більш висока ціна води пов'язана із застосуванням відносно дорогої, але якісної тари. Здешевлення сировини для пляшки негативно позначається на якості самої води. Зекономлені 15-20 коп. на 1,5-літровій пляшці можуть легко зіпсувати продукт і репутацію фірми.

Крім того, слід відмітити, що „Абсолют" із заповідного літинського лісу ефективно допомагає позбавитися наслідків алкогольного нокауту. Ця вода чудово перемагає похмільний синдром, а якщо запивати нею горілочку, то головний біль на ранок буде слабшим, ніж зазвичай.

Обирає, звичайно, споживач. Але підходити до цього питання потрібно зі всією відповідальністю, серйозністю та знанням справи!

Гліб СІВЕРОВ

Мінеральна вода Абсолют є лікувальною!

Маловідомим, але все-таки фактом, залишається те, що близько чверті від загальної кількості захворювань, які вимагають невідкладної хірургічної допомоги, припадає на гострий перитоніт. А ось про достатньо високий відсоток незадовільних результатів лікування цієї хвороби у дитячому віці знають практично усі! Однією з основних причин таких невтішних показників є порушення гомеостазу внутрішніх середовищ організму — результат розвитку синдрому ендогенної інтоксикації. При перитоніті, на фоні вищезазначеного синдрому, спотворюється секреторна функція шлунку, що в свою чергу ускладнює перебіг основного патологічного процесу та збільшує ступінь інтоксикації організму.

Мінеральна вода "Абсолют" - субстанція з високою кислотонормалізуючою функцією

Що ж робити?! Одна справа, коли цим питанням цікавляться пересічна людина або батьки хворих дітей. Зовсім інша справа — фахівці, які беруться за вирішення цієї проблеми. Зокрема, співробітник кафедри дитячої хірургії Вінницького медичного університету Віктор Коноплицький спробував давати дітям в післяопераційний період негазовану мінеральну природно-столову мінеральну воду "Абсолют" (у питному режимі, тобто замість звичайної води, чаю, соків тощо). Ефект перевершив усі сподівання: мінеральна вода "Абсолют" показала себе як субстанція з високою кислотонормалізуючою функцією, що сприяє зниженню вираженості синдрому ендогенної інтоксикації при перитоніті у дітей.

- Було проведено дослідження рівня внутрішньошлункової кислотності (методом базальної топографічної рН-метрії за В. М. Чорнобровим з допомогою мікрозонда ПЕ-рН-2, комутованого з автоматизованим індикатором кислотності шлунку) в двох групах дітей. У першу увійшла 21 дитина з перитонітом у віці від 3-х до 14-ти років, — по відношенню до них було здійснено традиційне лікування. У другої, аналогічної за кількістю та діагнозом, дитячої групи комплексна терапія була доповнена вживанням мінеральної води "Абсолют", — розповідає Віктор Сергійович, — причому за контроль брались абсолютно здорові діти.

Вживання мінеральної води "Абсолют" сприяє зниженню вираженості синдрому ендогенної інтоксикації при перитоніті у дітей.

Так от, у 19 дітей (з 21 дитини), що приймали мінарельну воду "Абсолют", під час виписки лейкоцитарний та гематологічний індекси інтоксикації були практично в нормі. В той самий час у групі традиційного лікування лише 14 дітей були допущені до виписки (відповідні індекси у них перевищували нормативні у 2-3 рази). Крім цього, у багатьох з тих, хто вживав "Абсолют", нормалізувалась кислотність.

Чудові результати, які отримав В. С. Коноплицький при лікуванні дітей хворих на перитоніт, безперечно є заслугою перш за все мінеральної води "Абсолют", яку сміливо можна назвати лікувальною! Попереду нові дослідження та, сподіваємось, здорове і щасливе майбутнє у всіх нас з вами.


Новини & Статті | Про компанію | Продукція | Технології | Контакти
 
Аква   ТОВ АПК "АКВА"
тел./факс +38 (063) 538-21-16
E-mail: info@absolut.vn.ua
Метастудио - хостинг створення сайтів
2004-2013