Вода Абсолют Продукция Абсолют

Русский |  Українська

Минеральна вода Абсолют Абсолют e-mail
Минеральна вода продукция Абсолют
Водичка
вода
  НОВИНИ & СТАТТІ
вода
  ПРО КОМПАНІЮ
вода
  ПРОДУКЦІЯ
вода
  ТЕХНОЛОГІЇ
вода
  КОНТАКТИ
вода
 
Абсолют - мінеральна столова вода.
Вода виготовляється в с. Осолинка (Літинський р-н). На даний момент по Україні сформована мережа постійних клієнтів і дистриб'юторів компанії. З усіх питань звертайтеся до ТОВ АПК "АКВА".
>> Дізнатися детальніше
return_block_links(3); ?>

 

Интернет каталог веб-сайтов Винницы

Технології виробництва води Абсолют

Геологічно-технічний розріз свердловини №255
Геологічно-технічний розріз
свердловини №255

Вода „Абсолют" видобувається та розливається в одному з найбільш екологічно чистих районів Вінницької області — Літинському районі. Село Осолинка, де розташована свердловина глибиною 60 метрів, знаходиться у заповідній зоні та належить до геологічних пластів докембрійського періоду. Вода з цієї свердловини зберігалася у надрах земної кори сотні мільйонів років. Гранітні пласти, що знаходяться поверх неї, повністю виключають контакт з поверхневими водами.

Мінеральна вода перед розливом має бути звільнена від зважених часток. Для цього застосовують метод фільтрування. На виробництві компанії „АКВА" використовують фільтруючі установки американської фірми „Амітек". Проходячи через керамічний, вугільний і поліпропіленовий фільтри, вода повністю очищується не лише від дисперсних часток, але й від патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів.

Потім для повного знезараження застосовується обробка води ультрафіолетом, що дозволяє ефективно і безпечно (на відміну від хімічних препаратів) поліпшити її якість.

Вода "Абсолют" розливається в пляшки з харчового поліетилентерефталату власного виробництва. Пляшка виготовляється з преформ-заготовок провідних закордонних і вітчизняних виробників на видувних машинах. Якість сировини, що використовується, підтверджена гігієнічними висновками Міністерства охорони здоров'я України.

Стерильні умови виготовлення тари, обробка її ультрафіолетом дозволяє поліпшити якість кінцевого продукту.

логотип компанії "АКВА" наноситься на пробку і пляшку

Для виключення фальсифікацій і потрапляння на ринок неякісної продукції на пробку і пляшку наноситься логотип компанії "АКВА".

Завдяки властивостям самої води, використовуваного устаткування і суворого дотримання технологічного процесу вода "АБСОЛЮТ" зберігається без консервантів досить тривалий період — 12 місяців (газована) або 11 місяців (негазована).

Новини & Статті | Про компанію | Продукція | Технології | Контакти
Минеральна вода Абсолют Вода Абсолют
 
Аква   ТОВ АПК "АКВА"
тел./факс +38 (063) 538-21-16
E-mail: info@absolut.vn.ua
Метастудио - хостинг Разработка сайта
METASTUDIO
2004-2013