Вода Абсолют продукция Абсолют

Русский |  Українська

Минеральна вода Абсолют Абсолют e-mail
Минеральна вода Продукция Абсолют
Водичка
вода
  НОВИНИ & СТАТТІ
вода
  ПРО КОМПАНІЮ
вода
  ПРОДУКЦІЯ
вода
  ТЕХНОЛОГІЇ
вода
  КОНТАКТИ
вода
 
Вода мінеральна - слаболужна, гідрокарбонатна, кальцієво-магнієва.
Вода "Абсолют" видобувається та розливається в одному з найбільш екологічно чистих районів Вінницької області — Літинському районі. С. Осолинка, де розташована свердловина завглибшки 60 м, знаходиться у заповідній зоні і приурочена до геологічних пластів докембрійського періоду.
>> Дізнатися детальніше

 

Интернет каталог веб-сайтов Винницы

Вода мінеральна — слаболужна, гідрокарбонатна, кальцієво-магнієва.

Мінеральна вода "Абсолют" газована і негазована.

Мінеральна вода "Абсолют" виробляється газована і негазована. Прайс-лист Прайс-лист Абсолют

Газована вода (тобто насичена вуглекислим газом), розливається в пляшки ємкістю 0,5 л і 1,5 л і використовується як освіжаючий напій.

Негазована вода може використовуватися як для пиття, так і для готування їжі та різноманітних напоїв. Їжа, а також чай або кава, приготовлені на мінеральної воді "Абсолют", без сумнівів будуть відрізнятися найбільш повним і чистим смаком. Розливається негазована мінеральна вода "Абсолют" у пляшки ємкістю 0,5 л, 1,5 л і 5,0 л. Для максимальної зручності споживачів випускається вода зі спеціальною пробкою для пиття.

Завдяки властивостям самої води, використовуваного устаткування і суворого дотримання технологічного процесу вода "Абсолют" зберігається без консервантів досить тривалий період — 12 місяців (газована) або 11 місяців (негазована).

За своїм хімічним складом мінеральна вода "Абсолют" є слаболужною гідрокарбонатною кальцієво-магнієвою водою. Вона характеризується невисоким рівнем загальної мінералізації (0,6-1,0 г/літр) і великою кількістю активних іонів і кремнієвої кислоти.

Мінеральна вода "Абсолют" відноситься до столових питних вод. Ця вода призначена для повсякденного вживання і не має ніяких протипоказань.

ХІМІЧНИЙ СКЛАД
Аніони (мг/дм3)
HCO 3 400-600
SO 2-4 <100
CI- <50
Катіони (мг/дм3)
(Na+ K+) <50
Mg 2+ <50
Ca 2+ 100-200
Загальна мінералізація — 0,6-1,0 г/дм3
Специфічні біологично активні мікроелементи і сполуки: метакремнієва кислота — 43,88 мг/дм3

Кальцій — це один із шести головних мікробіогенних елементів. Він відкладається в кістках людини. Нестача кальцію в організмі є прямою причиною незгортання крові. Усього лише 770 мл мінеральної води "Абсолют" містить 130 мг кальцію, що складає середньодобову потребу людського організму!

Магній — це елемент, що забезпечує електрохімічні й обмінні процеси в клітинах організму. Впливаючи на слизову оболонку дванадцятипалої кишки, магній викликає необхідну жовчогінну дію.

Хлорид-іони та іони натрію регулюють електрохімічні й інші життєво важливі біохімічні процеси. Біологічну роль такого сполучення іонів у мінеральній воді пов'язують із сокогонною дією.

Калій в свою чергу підвищує водоутримуючу здатність протоплазми організму, а також створює сприятливі умови для біохімічних процесів усередині самої клітини.

Біологічну роль сульфат-іонів у мінеральній воді пов'язують зі збільшенням утворення жовчі печінковими клітинами і посиленням моторно-рухової функції жовчовивідних шляхів.

Вода мінеральна сприяє нормалізації процесів травлення, допомагає зміцнити ендокринну та імунну системи

Найбільш характерні для зони ЧАЕС радіонукліди Cs-134, Cs-137 і Sr-90 можуть з продуктами харчування, водою і повітрям потрапляти у людський організм. Підвищена концентрація у мінеральної воді "Абсолют" конкурентноздатних для Cs-134 і Cs-137 іонів кальцію, калію і натрію знижує резорбцію радіонуклідів шлунково-кишковим трактом і дозволяє істотно знизити інтенсивність всмоктування Sr-90 у кров. Наявність припустимого вмісту дво- і тривалентного заліза у воді сприяє утворенню його з'єднань з калієм, що має високу сорбційну активність стосовно Cs-137.

Мінеральна вода "Абсолют" сприяє нормалізації процесів травлення, допомагає зміцнити ендокринну та імунну системи, а також виводить з організму непотрібні шлаки. А вміст кремнієвої кислоти в свою чергу сприяє виведенню токсичних речовин і солей важких металів.

Мінеральна природна столова вода "Абсолют" рекомендується до вживання та застосування у їжу при хронічних гастритах, неускладненій виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, при хворобах прооперованого шлунка або дванадцятипалої кишки в зв'язку з їхньою виразковою хворобою, при хронічних колітах і ентероколітах, хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, хронічних панкреатитах, хронічних захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів, а також при хворобах обміну речовин та ін. Massage therapists are the most gentle people I've ever come across. That said, working from a massage spa or reiki healing center probably has a lot to do with their demeanor too! So, if you're a massaging therapist, you may be interested in our portable massage tables for sale so that you can perfect the art of healing. After all, human touch releases endorphins that make you healthier, happier and with a positive outlook on life.Next time you see someone sad, give then a hug, offer them a massage, and watch them smile.

Новини & Статті | Про компанію | Продукція | Технології | Контакти
Минеральная вода Абсолют Вода Абсолют
 
Аква   ТОВ АПК "АКВА"
тел./факс +38 (063) 538-21-16
E-mail: info@absolut.vn.ua
Метастудио - хостинг Разработка сайта
METASTUDIO
2004-2013